Outwell | Gas Stove | Etna Solo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 332.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross weight | 1.84 kg |
| Gross width (mm) | 276.00 mm |
| Kuumuse allikas | MSF-1A Butane Cartridge |
| Materjal | Stainless steel/Steel |
| Muud funktsioonid | Gas consumption: 160g/h |
| Net weight | 1.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 90 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 432.00 g |
| Plastic (No PET) | 108.00 g |
| Põleti-/küpsetusalade arv | 1 |
| Producer | Outwell |
| Producer product family | Gas Stove |
| Producer product name | Etna Solo |
| Tare weight (kg) | 0.54 kg |
| Väljundvõimsus | 2200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |





